Завантаження
— фірмовий інтернет-магазин
нітратомірів та екотестерів Greentest

Співпраця з Greentest | Україна

Наша компанія відкрита до співпраці з іншими організаціями, які розділяють наші погляди та прагнуть продавати лише якісні та екологічні товари, які здатні принести користь для наших громадян. Завдяки зворотньому зв'язку від наших покупців та тісній взаємодії з виробником ми разом змогли створити чудову лінійку приладів, які адаптовані під українських користувачів. Всі прилади мають меню на українській, російській та англійській мовах та комплектуються інструкцією на українській мові, гарантійним талоном. Якість приладів підтверджена різноманітними сертифікатами та відгуками наших покупців.

Для початку співпраці достатньо написати нам запит на електронну скриньку: sales@greentest.com.ua з темою листа: Співпраця, та дати посилання на ваш сайт, коротко написати про вашу компанію, та залишити контактні дані вашого відділу закупок або відповідальної особи з приводу співробітництва.

Чекаємо ваші запити: sales@greentest.com.ua

Ваш надійний партнер, Greentest.com.ua   

Ми використовуємо файли cookie для швидкої та зручної роботи сайту. Продовжуючи користуватися сайтом, ви приймаєте умовиобробки персональних даних.
phone