Завантаження
— фірмовий інтернет-магазин
нітратомірів та екотестерів Greentest

Умови обміну та повернення товару


Обмін і повернення товару належної якості. Згідно статті 9 Закону, товар належної якості (без дефектів) може бути повернутий або обмінений на протязі 14 днів з дня покупки, якщо дотримані наступні умови: - присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку); - товарний вид збережений, тобто збережені всі ярлики, наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, на товарі немає жодної подряпини; - товар не використовувався, на екрані наклеєна непошкоджена плівка.

При бажанні обміняти або повернути товар належної якості необхідно надати товар в офіційний сервісний центр який безкоштовно зробить діагностику товару і видасть відповідний висновок. У тому випадку, якщо сервісний центр визначить, що товар не був у використанні і були дотримані всі вимоги статті 9 Закону, товар може бути представлений в магазин для обміну або повернення.

У цьому випадку порядок повернення або обміну товару наступний: 1) Вам необхідно попередньо передзвонити нам в офіс по телефону (067) 772-99-44, і узгодити зручний для візиту час.

Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, то варіант повернення або заміни товару обмовляється в кожному конкретному випадку індивідуально. Наприклад: товар із заявою на ім'я директора може бути висланий нам через одну з кур'єрських служб (товар страхується на всю суму при відправці, і висилається. Нам повідомляється номер декларації, щоб ми могли негайно отримати посилку).

Всі ситуації можна вирішити. Ми готові увійти в становище покупця. Сподіваємося на розуміння і терпіння і з Вашого боку. Усі ми люди…

3) У разі якщо у вас є вже на руках висновок сервіс центру з рішенням на користь повернення або обміну товару, то після перевірки якості товару, (може бути проведена огляд поворотного товару на предмет механічних пошкоджень, комплектності, а також підтверджується справжність фактів, викладених в Заяві.) то він або змінюється на аналогічний, або за бажанням покупця здійснюється повернення грошових коштів.

Важливо мати при собі:

  • товар в повній комплектації;
  • товарний чек;
  • гарантійний талон;
  • акт технічного стану товару з сервісного центру (при необхідності).

Якщо за товар повертаються гроші, то розрахунки проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, або в інше обговорене час, але не пізніше 7 днів з моменту запиту.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу сервісного обслуговування або повернення та обміну товару, Ви завжди можете проконсультуватися з нами відправивши нам запит на admin@greentest.com.ua (прохання залишати контактний телефон, щоб можна було більш оперативно вирішити питання).

Повернення коштів за оплаченим замовленням.

Для повернення коштів по замовленнях, які повертаються або замовленнях, які були оплачені онлайн через систему прийому онлайн платежів під час оформлення замовлення без попереднього підтвердження замовлення по телефону - клієнтові необхідно звернутися за телефонами сайту або на електронну пошту sales@greentest.com.ua або зателефонувати +380677729944 з проханням повернути кошти із зазначенням причини. Після цього запускається процедура повернення. Гроші повертаються на той же рахунок, звідки і прийшла оплата з Понеділка по П'ятницю в робочий час на протязі 14 днів.

Ми використовуємо файли cookie для швидкої та зручної роботи сайту. Продовжуючи користуватися сайтом, ви приймаєте умовиобробки персональних даних.
phone