Завантаження
— фірмовий інтернет-магазин
нітратомірів та екотестерів Greentest

Гарантія від Greentest

Ні для кого не секрет, що будь-який товар може вийти з ладу. І не важливо який бренд і скільки він коштує. Звичайно, це неприємно, коли прилад виходить з ладу. Але не все так погано, як здається на перший погляд. На всі прилади, які куплені у нас на сайті розповсюджується офіційна гарантія 12 місяців. Як не розгубитися в ситуації поломки товару і які кроки необхідно зробити в такому випадку ви знайдете в цьому розділі.

Гарантійний ремонт, обмін і повернення товару неналежної якості

Инітернет-магазин www.greentest.com.ua здійснює діяльність згідно «Закону про права споживачів». Згідно статті 8 Закону сказано, що якщо після покупки товару було виявлено будь-який дефект, покупець має право на безкоштовне усунення цього дефекту.

При виявленні дефекту протягом гарантійного терміну слід надати товар наш сервісний центр для безкоштовної діагностики та усунення недоліку. У разі виявлення істотного недоліку, який виник з вини виробника, протягом усього гарантійного терміну споживач має право вимагати від виробника або продавця заміни товару на такий же або повернення сплаченої за товар суми грошей. Відповідно до Закону товар може бути замінений або повернутий в магазин тільки в таких випадках:

1) якщо дефект взагалі не може бути усунутий;

2) якщо після усунення дефект виникає заново і повторне його усунення займає більше 14-ти днів.

Для обміну покупцеві слід надати в магазин товар з усіма документами (товарний чек або видаткова накладна, гарантійний талон) а також заяву в довільній формі з проханням відремонтувати або замінити прилад. В заяві має бути також описаний дефект приладу з яким прийшлось зіткнутися.

Ми використовуємо файли cookie для швидкої та зручної роботи сайту. Продовжуючи користуватися сайтом, ви приймаєте умовиобробки персональних даних.
phone