Завантаження
— фірмовий інтернет-магазин
нітратомірів та екотестерів Greentest

Greentest- це невелика компанія, яка є спеціалізованим підрозділом компанії КомфортШоп.

Наша компанія спеціалізується на продажу сучасної вимірювальної техніки. Зокрема сайт greentest.com.ua присвячений приладам для вимірювання вмісту нітратів в продуктах харчування, так званим нітрат-тестерам (нітратомірам). В Україні ми зарекомендували себе, як стабільний і надійний продавець якісних дозиметрів нітратів.
Якість нітрат тестера Greentest Amnez підтверджено низкою Європейських сертифікатів якості та забезпечується офіційною гарантією в Україні. Саме тому, отримуючи замовлений вами товар, ви можете бути впевнені, що отримуєте високоякісний товар з інструкцією українською мовою з гарантійним талоном і товарним чеком на нітратомір в комплекті.
Територіально ми знаходимося в смт. Коцюбинське, (місто Київ, найближча станція Метро Академмістечко). Відправку робимо в день замовлення. Доставка здійснюється за наш рахунок, щоб Ви вже на наступний день змогли використовувати нітратомір у себе вдома.

Наші реквізити: ФОП Довгаль Н.Г., ДРФО: 2963905820

Юридична адреса: 08298, Київська область, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2 

Телефон: +380677729944

Email: greentest.ua@gmail.com


Ми використовуємо файли cookie для швидкої та зручної роботи сайту. Продовжуючи користуватися сайтом, ви приймаєте умовиобробки персональних даних.
phone